Rėmėjai

Nuo pat fondo įkūrimo jo veiklą remia Danijos labdaros ir paramos organizacija „DIENESMINDES VENNER“, kuriai vadovauja sutuoktinių pora DAN IR ELLEN DISSING – MADSEN.
Labdaros ir paramos fondas „Vilties sala“ ypač glaudžiai bendradarbiauja su šios organizacijos atstovais CHRISTIANU IR ANNE ANDERSENAIS.

2005 metų vasarį labdaros ir paramos fondas „Vilties sala“ užmezgė ryšį su Norvegijos labdaros organizacija „LITAUENHJELPEN“. Šiai organizacijai vadovauja HANS GERMANN FLATLAND.

Remėju albumas

Organizacija įvairią labdarą ir paramą surenka iš Norvegijos gyventojų, įmonių bei įstaigų. Ją rūšiuoja ir perduoda įstaigoms ir organizacijoms Lietuvoje. Šios organizacijos atstovai patys nuolat lankosi mūsų šalyje, dalyvauja labdaros paskirstyme, kartu su mumis lankosi fondo remiamose įstaigose ir organizacijose, domisi jų veikla ir poreikiais.

HANS GERMANN FLATLAND viešnagės Kaune metu

2005 metais labdaros ir paramos fondas „Vilties sala“ įtrauktas į ilgalaikę partnerystės programą, vykdomą „NVS IR BALTIJOS ŠALIŲ VYSTYMO FONDO“ veikiančio JAV ir vadovaujamo MARIJOS BONDAREV.

Fondas teikia labdara NVS ir Baltijos šalių nevyriausybinėms organizacijoms. Labdarą sudaro drabužių, avalynės, medikamentų, asmens higienos reikmenų, namų apyvokos ir buities reikmenų siuntos prieinamomis kainomis. Taip pat fondas dalyvauja kultūros ir švietimo programose.

ĮMONĖS:

  • 2004 metų gruodžio 6 dieną labdaros ir paramos fondas „Vilties sala“ pasirašė paramos sutartį su UAB „ACONITUM“, pagal kurią gavo įvairių homeopatinių preparatų už 2349 Lt, jie buvo perduoti įvairioms medicinos įstaigoms bei organizacijoms. 2005 metų vasario 28 dieną buvo pasirašyta ilgalaikė paramos sutartis su šia įmone. Per 2005 metus labdaros ir paramos fondas „Vilties sala“ gavo iš UAB „Aconitum“ homeopatinių preparatų beveik už 200 tūkstančių litų ir paskirstė juos šioms įstaigoms ir organizacijoms: Kėdainių bendruomenės socialiniam centrui, VšĮ „Onuškio PSPC“, VšĮ „Lentvario ambulatorija“, VšĮ „Vilkpėdės ligoninė“, VšĮ „Kaišiadorių ligoninė“, Ruklos, Čekiškės, Žeimių religinėms bendruomenėms.
  • 2005 metų sausio 1 dieną buvo pasirašyta pirmoji sutartis dėl paramos maisto produktais su viena iš UAB „PALINK“ parduotuvių. Vėliau labdaros ir paramos fondas „Vilties sala“ pasirašė ir daugiau tokių sutarčių. Pagal šias sutartis UAB „PALINK“ perduoda labdaros ir paramos fondui „Vilties sala“ maisto produktus, kurių pakuotės prarado prekinę išvaizdą. Šie maisto produktai paskirstomi įvairioms organizacijoms.
  • 2005 metų vasario 4 dieną labdaros ir paramos fondas „Vilties sala“ pasirašė sutartį su Norvegijos antrinių žaliavų supirkimo įmone „FRETEX“, pagal kurią iš šios įmonės buvo nupirkta, pargabenta į Lietuvą bei paskirstyta įvairioms organizacijoms dėvėtų drabužių už 12 tūkstančių litų. – 2005 metų birželį labdaros ir paramos fondas „Vilties sala“ pasirašė rėmimo sutartį su UAB „SAVOLAX“. Pagal šią sutartį gautų dažų bei kitokių medžiagų dalį fondas perdavė Onuškio vidurinei mokyklai ir taip prisidėjo prie šios mokyklos patalpų renovacijos, kita dalis atiteko Jonavos rajono Žeimių parapijai. Čia buvo sutvarkyta klebonija.
  • 2005 metų birželį buvo pasirašyta paramos sutartis su UAB „JUKNA IR KO“. Uždara akcinė bendrovė remia fondo veiklą bei jo globojamas organizacijas savo produkcija ir piniginėmis lėšomis, kurios skirtos fondo veiklai užtikrinti, siekiant įstatuose numatytų tikslų įgyvendinimo..RTU

Per labdaros ir paramos fondo „Vilties sala“ gyvavimo laikotarpį buvo gauta labdara ir parama iš šių Lietuvos ir užsienio įmonių: AB „LELIJA“, „BALTIC TIKA“, UAB „GLAXOSMITHKLINE LIETUVA“, UAB „RUFAS“, AB „KAUNO GRŪDAI“.